|  
جمعه 15 مرداد 1400
    تقویم حوزه ریاست        عضویت در خبرنامه   
English  |   |   | 
 
 • نمايش صفحه شماره 1

 • پیام ریاست واحد به مناسبت نزدیک شدن امتحانات


  دانشجویان گرامی

  اکنون که فصل امتحانات نزدیک است وثمره و نتیجه چند ماه تلاش دانشجویان در پایان ترم مشخص می شود . خدمت  شما دانشجویان محترم و والدین عزیز یادآور می شوم ؛ که بیش از 10 روز تا شروع امتحانات ترم اول دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند باقی نمانده است و برای موفقیت باید بیش از هر چیز بر توانایی خود متکی بوده و برنامه ریزی داشته باشند. امتحانات این واحد از تاریخ 17 دی ماه آغاز شده و تا یازدهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت .

   

  از والدین عزیز تقاضا دارم ، با برنامه امتحانی فرزندان خود هماهنگ باشند و ضمن اطلاع دقیق از زمان امتحانات ، فضای مساعدی را برای هرچه بهتر گذراندن این بخش سرنوشت ساز ترم تحصیلی فراهم کنند و موارد زیر نیز به آنان تذکر دهند :

  دانشجویان عزیز بهتر است قدر فرصت مانده را در تکمیل ، تقویت و تصحیح آموخته های خود در این ترم را بدانند و با آمادگی تمام به آزمون پا نهند . از شما عزیزان خواستارم تا  نکات ذیل را در زمان امتحانات رعایت نمایید:
  1. حفظ شئونات اسلامی و پوشش مناسب الزامی بوده و با دانشجویان با ظاهر خلاف شئونات اسلامی به دانشگاه برابر مقررات رفتار خواهد شد.
  2. کلیه دانشجویان جهت شرکت در امتحانات ترم ملزم به ارائه کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه می باشند.
  3.  امضاء لیستهای حضور و غیاب امتحانات توسط دانشجویان الزامی می باشد در غیر اینصورت غایب محسوب خواهد شد و برگه وی تصحیح نخواهد شد.
  4. از آوردن هر گونه کتاب، جزوه، یادداشت، کیف، ساک دستی، تلفن همراه (حتی بصورت خاموش) ، هندزفری و هرگونه وسیله الکترونیکی دیگر و سایر وسایل اضافی به جلسات امتحانی جداً خودداری نمایید. در صورت مشاهده طبق مقررات رفتار خواهد شد.
  5. دانشجویانی که در یک زمان واحد، دو امتحان دارند می بایست در آغاز جلسه امتحانی موضوع را به مراقب مربوطه اطلاع دهند.
  6. دانشجویان حد الامکان 15 دقیقه قبل از شروع امتحان در حوزه مربوطه حضور یابند. دانشجویانی که با تاخیر به حوزه امتحانی می رسند ، در صورتی که از آن امتحان دانشجویی خارج شده باشد، امکان حضور در جلسه امتحانی مذکور    نمی باشد ، لذا از مراجعه به قسمتهای مختلف جهت این امر خودداری گردد.
  7. دانشجویان در صورت مشاهده نمره تشریحی می توانند تا یک هفته پس از ثبت نمرات توسط استاد، اعتراض خود به مسئول مربوطه تحویل نمایند وارائه اعتراض بعد از زمان مقرر به هیچ عنوان پذیرفته نمی باشد و از مراجعه حضوری به قسمتهای مختلف خودداری گردد.

  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند سعی می کند با ایجاد بهترین ، آرامترین و امن ترین فضا ، به گذراندن موفق دروس و یادگیری هر چه بیشتر شما کمک کند.

  ضمناً به منظور سهولت در دریافت کارت ورود به جلسه و عدم بروز مشکل با توجه به داشتن بدهی به حوزه مالی و نیز سرعت بخشیدن به روند رو به رشد واحد نسبت به تسویه حساب خود اقدام نمایید .

  1 2
  لينک هاي مرتبط با اين بخش
   پیام ریاست به دانشجویان و والدین
   پیام ریاست به کارکنان واحد
   پیام ریاست به اساتید واحد
  تماس با ما    |    پرسش و پاسخ    |    گالری عکس    |    نظرسنجی    |    پیوندها    |